Poczuj rozgrzewającą moc podczerwieni

Ogrzewaj swój dom zdrowym ciepłem. Dowiedz się, jak!

Ogrzewanie podczerwienią

Wyobraź sobie, że przyjemne ciepło otacza Cię z każdej strony. Rachunki za ogrzewanie są niskie i nie ma mowy o żadnych usterkach. Podoba Ci się ta wizja? Sprawimy, że stanie się rzeczywistością. Panel grzewczy na podczerwień to technologia nowej generacji, która rzuca nowe światło na ogrzewanie.

Zdrowie
Oszczędność
Komfort
Design
Niezawodność

Ogrzewanie podczerwienią, które oszczędza zdrowie i portfel

Ogrzewanie podczerwienią jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Szczególnie pozytywnie wpływa na ludzi starszych i dzieci, a nawet noworodki! Działa też podobnie do światła słonecznego – doskonale poprawia samopoczucie. Zwróć też uwagę na to, jak panele emitują ciepło. Rozkłada się ono równomiernie w całym pomieszczeniu, dzięki czemu nic nie ucieka pod sufit. W połączeniu z wysoką wydajności ogrzewania na podczerwień daje to niższe wydatki. Płacisz mniej, czujesz się lepiej. Postaw na tanie ogrzewanie na podczerwień!

Jak działa panel grzewczy na podczerwień?

Ogrzewanie podczerwienią wymaga zamontowania specjalnych folii grzewczych. My używamy sprawdzonych produktów Red Snake. Montujemy je na suficie lub pod podłogą, dlatego są całkowicie niewidoczne, choć maksymalnie skuteczne. Sprawnie przekształcają prąd elektryczny w ciepło w postaci promieniowania podczerwonego. W ten sposób nagrzewają wszystkie obiekty znajdujące się w pomieszczeniu – sufit, podłogę, ściany, przedmioty oraz ludzi. One gromadzą otrzymaną energię, a następnie oddają ją do pomieszczenia. Sprawia to, że mimo pobierania niewielkiej ilości mocy, wytwarzają przyjemne, a przede wszystkim zdrowe ciepło.

Panele grzewcze mogą ogrzewać pojedyncze pomieszczenia, jak również całe budynki. Świetnie współpracują też z instalacją fotowoltaiczną. Podczerwień i fotowoltaika to połączenie doskonałe.

ogrzewanie podczerwienią

Poczuj rozgrzewającą moc podczerwieni

Ogrzewaj swój dom zdrowym ciepłem. Dowiedz się, jak!

Ogrzewanie domu podczerwienią

W domu chcemy wypoczywać, a nie martwić się awariami pieca czy zapowietrzonymi grzejnikami. Równie irytujące bywa długie nagrzewanie pomieszczenia, aby całe ciepło natychmiast uciekło przez uchylone okno. Ogrzewanie domu podczerwienią oznacza koniec tych niedogodności. Bezawaryjne, a przy tym niemal bezobsługowe folie grzewcze po prostu doskonale działają, gdy Ty zajmujesz się tym, co naprawdę ważne. Nie zaburzają też estetyki przestrzeni i pozwalają na oszczędność miejsca. Dzięki wolnym ścianom dowolnie urządzisz każde wnętrze.

Panel grzewczy na podczerwień w firmie

Komfort cieplny w miejscu pracy zdecydowanie wpływa na jej jakość. Wybierając ogrzewanie podczerwienią, zapewnisz swoim pracownikom przyjazne otoczenie. Zyskasz też oszczędności i spokój, ponieważ panele nie wymagają dodatkowej obsługi.

Poznań – ogrzewanie na podczerwień

Jak widać, oferowane przez nas ogrzewanie podczerwienią jest bardzo dobrym rozwiązaniem względem oszczędności. Jednak jednocześnie jest szczególnie wskazane dla osób, którym zależy na ekologii. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych przy takiej instalacji pozwala cieszyć się niemal darmowym ogrzewaniem, co w skali roku daje niesamowitą różnicę i sprawia, że inwestycja jest w pełni opłacalna.

Trzeba wiedzieć, że proponowane ogrzewanie na podczerwień w Poznaniu jest usługą wymagającą specjalistycznej wiedzy. Zapewniamy, że nasi fachowcy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności, by zaprojektować skuteczną instalację, która będzie spełniała swoje zadanie przez długi czas. Szczególnie zapraszamy osoby, które są na etapie budowy obiektu, ponieważ dzięki temu łatwiej stworzyć skuteczną, a przy tym estetyczną instalację.

Wykorzystujemy nowoczesną technologię, która jest kluczem do wieloletniego użytkowania bez żadnych usterek. W końcu nieprzypadkowo ogrzewanie na podczerwień zbiera tak świetne opinie ekspertów i użytkowników. To nie wszystko, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i chętnie dowiemy się, jakie są Twoje wymagania. Przy tym cena inwestycji nie jest wcale wysoka!

Niezależnie od tego, czy ogrzewanie podczerwienią ma dotyczyć kilku pomieszczeń, czy może chcesz ową technologią zaaplikować do całego, sporego obiektu – nasi specjaliści stworzą profesjonalny projekt i zlecą rzetelny montaż. Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, to nie krępuj się i od razu zadzwoń do naszego biura – chętnie odpowiemy.

Call Now Button