Fotowoltaika Turek

Temat odnawialnych źródeł energii stał się ostatnio bardzo popularny. Ekologia i troska o środowisko naturalne są priorytetami polityki energetycznej Unii Europejskiej i Polski. MBM Solar to firma działająca na terenie zachodniej i centralnej części naszego kraju.

Zrealizowaliśmy szereg usług w Poznaniu, Lesznie, Wolsztynie, Toruniu, Dobczycach, Jasinie i wielu innych miejscowościach. Nasz zespół pracowników składa się z kompetentnych i doświadczonych osób, zawsze otwartych na potrzeby klienta. Wierzymy, że panele fotowoltaiczne w Turku to skuteczna odpowiedź na globalne problemy klimatyczne. W swojej pracy wykorzystujemy podzespoły od renomowanych producentów, dzięki którym zapewniamy trwałość tego rozwiązania. Ciągle się rozwijamy i jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami pojawiającymi się na rynku.

Fotowoltaika w Turku – zasada działania

Dlaczego zasoby finansowe przeznaczane na prąd ciągle się zwiększają? Wzrosty cen uprawnień do emisji dwutlenku węgla, postępujące zmiany klimatyczne, rosnące ceny paliw kopalnianych – to tylko najważniejsze powody kolejnych zwyżek cen taryf energii elektrycznej. Jedną z ciekawszych alternatyw dla rosnących rachunków za prąd są instalacje fotowoltaiczne. Turek to miasto, w którym słońca nigdy nie brakuje, a ekspozycja na nie jest jedną z najkorzystniejszych w całym województwie i kraju.

Gotowy zestaw przetwarza dostarczone promienie słoneczne na energię elektryczną, a ta w kolejnym kroku może zostać z powodzeniem wykorzystana do zasilania zamrażarki, komputera, routera, Smart TV, płyty indukcyjnej, klimatyzacji, oświetlenia, a nawet ogrzewania. Energia uzyskiwana w dni o największym nasłonecznieniu jest sprzedawana do sieci i można ją odebrać w innym terminie. W ten sposób nawet w pochmurne, deszczowe czy gradowe dni masz gwarancję nieprzerwanych dostaw prądu. Dodatkowo ograniczasz swoje wydatki na prąd średnio o 90% w skali roku.

Instalacje fotowoltaiczne w Turku – szansa na uzyskanie dofinansowania

Montaż paneli fotowoltaicznych w Turku wiąże się pozornie ze znaczącym obciążeniem dla budżetu gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa. Branie pod uwagę suchej kwoty, bez porównania z potencjalnymi korzyściami, jest jednak nielogiczne. Trzeba zwrócić uwagę na oszczędności wydatków w przyszłości oraz dostępne opcje wsparcia zwrotnego i bezzwrotnego. Najpopularniejszym źródłem dotacji w Turku na fotowoltaikę jest program “Mój Prąd”. Pierwszy jego nabór zakończył się sukcesem organizatorów, którzy musieli ograniczyć czas jego trwania. Przewidywał on dotację w kwocie do 5 000 złotych i już wiemy, że konkurs będzie kontynuowany w przyszłości. Dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną w Turku można także uzyskać z programów “Energia Plus” (rozwiązanie dla przedsiębiorców), “Czyste Powietrze”, “Agroenergia” (specjalne rozwiązanie dla rolników) czy niezwykle pożądanej ulgi termomodernizacyjnej. Ta ostatnia daje szansę odliczenia aż do 53 000 złotych od osiągniętego dochodu lub przychodu

Miasto Turek – fotowoltaika

Nasza firma MBM Solar oferuje nie tylko montaż zestawu fotowoltaicznego, ale także szereg innych usług, w tym:
● wsparcie w procesie pozyskiwania kredytów na zakup paneli fotowoltaicznych w Turku,
● wykonanie projektu nowoczesnego systemu fotowoltaicznego w domu lub firmie,
● usługę serwisową w razie wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności,
● skompletowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania dotacji lub odliczenia wydatków w ramach ulgi podatkowej,
● podłączenie do sieci wraz z dokonaniem odpowiednich zgłoszeń administracyjnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami!

    Obszar działania

    Call Now Button