Fotowoltaika Piła

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem profesjonalnych rozwiązań ekologicznych w życie. Świadczymy usługi nie tylko na terenie gospodarstw domowych, ale również gospodarstw rolnych oraz firm. Co więcej, nasz fach to nie tylko zakładanie całych instalacji fotowoltaicznych, ale również wyłączny montaż pomp ciepła. Nasze usługi świadczymy również poza Piłą – m.in. w Gorzowie Wielkopolskim oraz Chodzieży.

Dodatkowo zajmujemy się także pomocą w uzyskaniu dotacji, które mają na celu zrekompensowanie kosztów własnych, jakie ponieśli nasi Klienci na zakup wszystkich elementów oraz części niezbędnych do instalacji fotowoltaiki. Nasze usługi wykonujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami każdego Klienta. Współpracę z Wami zaczynamy od zaprojektowania systemu fotowoltaicznego. Na kolejnym etapie dostarczamy części niezbędne do wykonania tejże instalacji, a ostatnim krokiem jest jej montaż oraz przyłączenie.

Panele fotowoltaiczne w Pile

Jak uczą nas dorośli od najmłodszych lat, słońce jest darmowym źródłem niewyczerpalnej energii niezbędnej do życia zarówno ludziom, zwierzętom, jak i roślinom. Jeśli zatem masz zamiar zakładać panele fotowoltaiczne, musisz mieć świadomość, że stawiasz nie tylko na redukcję kosztów na przyszłość w postaci tańszego prądu, ale również masz ogromny wpływ na zmniejszenie, a być może w przyszłości wyeliminowanie zanieczyszczeń, a także stawiasz na pewne źródło energii, które będzie służyło następnym pokoleniom.

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko instalacja samych paneli fotowoltaicznych, ale również pomp ciepła. Wśród nich znajdziesz także audyt opierany na indywidualnych potrzebach każdego Klienta oraz bezpłatną wycenę. U nas znajdziesz także informacje dotyczące bieżących projektów dofinansowujących instalacje fotowoltaiczne obowiązujących w Twoim rejonie.
Niestety, w województwie wielkopolskim funkcjonuje wiele starych pieców oraz kotłów zwanych „kopciuchami”. My stawiamy na dobro wszystkich istot żyjących na Ziemi. Naszą misją są instalacje fotowoltaiczne mogące zapewnić lepszą przyszłość. Są one bowiem ekologicznym oraz innowacyjnym rozwiązaniem i inwestycją dla następnych pokoleń.

Fotowoltaika Piła – dofinansowanie

Aktualnie funkcjonuje mnóstwo programów, które mają na celu zrekompensowanie części kosztów poniesionych przez inwestorów w celu zainstalowania fotowoltaiki. Każdy projekt jednak skierowany jest do innej grupy osób oraz ma inne zasady. Finalnie jednak dla każdego się coś znajdzie, a skorzystać z nich mogą zarówno firmy, osoby prawne, fizyczne, jak i rolnicy.
• Program „Energia plus”.
• Program „Agroenergia”. Program ten skierowany jest wyłącznie do rolników.
• Program „Mój prąd”. Program ten cieszy się niewątpliwie ogromną popularnością. Dofinansowuje on bowiem do 50% kosztów kwalifikowanych, z tym że kwota ta nie może przekroczyć 5000 zł. Z programu mogą skorzystać zarówno osoby prawne, fizyczne, posiadacze gruntów wieczystych, samoistnych, jak i właściciele gruntów, które są własnością jednostek samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.
• Program „Czyste powietrze”. Jest on skierowany głównie do osób fizycznych, które zamieszkują stare budynki – mieszkanie wydzielone w budynku wielorodzinnym lub domy jednorodzinne. Ponadto, z dofinansowania mogą skorzystać także osoby, które posiadają zgodę na budowę domku jednorodzinnego.
• Program „Prosument 2”. Zakłada on, że inwestor, który ubiega się o dofinansowanie, może uzyskać je nawet w wysokości do 100% kosztów kwalifikowanych. Niestety, tylko 15% lub 30% jest bezzwrotne. Reszta to kredyt oprocentowany na 1%.
Ponadto, od pierwszego stycznia 2019 roku każdemu, kto założył instalację fotowoltaiczną przysługuje zwrot części kosztów kwalifikowanych wraz z rozliczeniem PITu.

Skontaktuj się z nami!

    Obszar działania

    Call Now Button