Fotowoltaika Kościan

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wdrażaniem profesjonalnych rozwiązań ekologicznych. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych w Kościanie nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w mniejszych i większych firmach oraz gospodarstwach rolnych i spółdzielniach mieszkaniowych. Specjalizujemy się również w innych ekologicznych technologiach: instalujemy systemy ogrzewania na podczerwień oraz montujemy stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Kościan – fotowoltaika

Usługi świadczymy nie tylko w Kościanie, ale również w całym województwie wielkopolskim. Wszystkie zlecenia wykonujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami każdego Klienta. Współpracę zaczynamy od doradztwa, a następnie przechodzimy do zaprojektowania całego systemu fotowoltaicznego. Kolejny krok naszej współpracy to zakup oraz dostarczenie do klienta niezbędnych części do wykonania instalacji, a na końcu montaż oraz jej przyłączenie.

Panele fotowoltaiczne – Kościan

Słońce to darmowe źródło niewyczerpanej energii, która jest niezbędna do życia. Jeżeli bierzesz pod uwagę instalację paneli fotowoltaicznych, musisz mieć świadomość, że jest to krok nie tylko w stronę redukcji kosztów w postaci tańszego prądu, ale również inwestycja w bezpieczeństwo naszej planety – zmniejszenie, a być może w przyszłości całkowite wyeliminowanie zanieczyszczeń trafiających do powietrza. To wybór niezawodnego źródła energii, które będzie służyło nie tylko Tobie, ale również następnym pokoleniom przez kolejne lata.

Zakres naszych usług obejmuje instalację systemu paneli fotowoltaicznych oraz montaż ogrzewania na podczerwień i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Oferujemy również doradztwo w kwestii wyboru najlepszych rozwiązań związanych z uzyskiwaniem czystej energii oraz przeprowadzenie audytu. Niestety, w Polsce w domach i innych budynkach nadal dominują kotły i piece. Nasza firma chce zadbać przede wszystkim o dobro środowiska – instalacje fotowoltaiczne to strzał w dziesiątkę

Instalacje fotowoltaiczne – Kościan. Dofinansowania

Nasza firma zajmuje się nie tylko doborem odpowiednich urządzeń, ich zakupem oraz instalacją, ale również doradztwem w kwestii dofinansowań do takiego rozwiązania. Ich celem jest pokrycie części lub całości kosztów, jakie poniesiesz podczas instalacji systemu fotowoltaicznego.
Każdy z projektów skierowany jest do innej grupy osób i funkcjonuje na zupełnie innych zasadach. O to jednak nie należy się martwić. Projektów jest bardzo dużo – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Z programów mogą korzystać zarówno osoby fizyczne, prawne, jak i rolnicy oraz przedsiębiorcy. Najpopularniejsze programy realizowane do tej pory to:

● program „Agroenergia”,
● program „Energia plus”,
● program „Czyste powietrze”,
● program „Prosument 2”,
● program „Mój prąd”.

Co więcej, od pierwszego dnia 2019 roku każdy, kto założył instalację fotowoltaiczną już wcześniej, może ubiegać się o zwrot części kosztów kwalifikowanych podczas rozliczania PIT-a.

Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika, Kościan lub jego okolice to miejsce Twojego zamieszkania i chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat tego typu systemów pozyskiwania energii – zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami!

    Obszar działania

    Call Now Button