Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy firmą, która wdraża profesjonalne rozwiązania ekologiczne w życie. Zakres naszych prac to nie tylko gospodarstwa domowe, ale i firmy oraz gospodarstwa rolne. Naszą specjalnością są nie tylko całe instalacje fotowoltaiczne, ale także sam montaż pomp ciepła. Ponadto, świadczymy usługi nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale również m.in. w Pile czy Chodzieży.

Dodatkowo pomagamy również w uzyskaniu dotacji, których celem jest zrekompensowanie kosztów poniesionych jako wkład własny przez naszych Klientów na zakup wszystkich części oraz elementów niezbędnych do przyłączenia systemu fotowoltaicznego. Wszystkie nasze usługi wykonujemy pod indywidualne zlecenie Klienta. Nasza współpraca zaczyna się od zaprojektowania całego systemu. Kolejnym etapem jest dostarczenie urządzeń oraz części, a ostatnim punktem jest przyłączenie do sieci oraz montaż instalacji fotowoltaicznej.

Panele fotowoltaiczne Gorzów Wielkopolski

Wszyscy od najmłodszych lat wiedzą, iż słońce to źródło niewyczerpalnej oraz darmowej energii, która potrzebna jest nam do życia. Jeżeli zatem Twoim planem jest założenie paneli fotowoltaicznych, stawiasz nie tylko na tańszy prąd w postaci redukcji kosztów na przyszłość, ale także przyczyniasz się do ograniczenia, a być może kiedyś wyeliminowania zanieczyszczeń oraz stawiasz na pewne źródło energii dla przyszłych pokoleń.

W zakresie naszych usług znajdziesz nie tylko instalacje fotowoltaiki, a także pomp ciepła. W ich skład wchodzi także bezpłatna wycena i audyt, który opieramy na indywidualnych potrzebach każdego Klienta z osobna. Opowiemy Ci również o bieżących projektach dofinansowujących instalacje fotowoltaiczne, które obowiązują w danym momencie w Twoim regionie.

Niestety, województwo wielkopolskie nie należy do najbardziej czystych rejonów Polski. Nasza firma stawia na dobro wszystkich – zarówno ludzi, zwierząt, jak i roślin. Wierzymy, że instalacje fotowoltaiczne to inwestycja w lepsze jutro. Jest to bowiem innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązanie, które nie tylko doskonale wpływa na istoty żywe i powietrze, ale także domowy budżet.

Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski – dofinansowanie

Obecnie istnieje wiele programów, których celem jest dofinansowanie systemu fotowoltaicznego. Każdy projekt jest jednak skierowany do innej grupy osób oraz stawia inne wymagania. Mogą z nich skorzystać jednak zarówno osoby fizyczne, prawne, jak i rolnicy oraz firmy.

  • Program „Czyste powietrze”. Program ten skierowany jest do osób fizycznych zamieszkujących stare budynki – domy jednorodzinne lub wydzielone w budynku wielorodzinnym mieszkanie. Ponadto, z programu mogą też skorzystać osoby posiadające pozwolenie na budowę własnego domu jednorodzinnego.
  • Program „Mój prąd”. Jest to niewątpliwie najpopularniejszy obecnie program. Może z niego skorzystać bowiem każdy – osoby fizyczne, prawne, posiadacze gruntów będących własnością Skarby Państwa lub jednostek samorządów terytorialnych, a także właściciele gruntów samoistnych oraz wieczystych. W tym programie zakładane dofinansowanie nie może jednak przekroczyć kwoty 5000zł oraz jednocześnie 50% kosztów kwalifikowanych.
  • Program „Energia plus”.
  • Program „Prosument 2”. Program ten zakłada, że beneficjent ubiegający się o dofinansowanie może uzyskać je w wysokości nawet do 100% kosztów kwalifikowanych. Niestety, tylko 30% lub 15% będzie bezzwrotne. Cała reszta udzielana jest w postaci kredytu, którego oprocentowanie jest na poziomie 1%.
  • Program „Agroenergia”. Jest to program skierowany wyłącznie do rolników.

Co więcej, od 1.01.2019r. w życie weszła ustawa dotycząca PITu. Każdemu zakładającemu instalację fotowoltaiczną należy się zwrot części kosztów podczas rozliczania PITu.

Skontaktuj się z nami!

    Obszar działania

    Call Now Button