Zobacz nasze przykładowe realizacje

Fotowoltaika Głogów

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 97,44 kW w mieście Głogów to doskonały sposób na poprawę efektywności energetycznej dużych obiektów. Odnawialne źródło energii o takiej mocy to nie tylko o...

Zobacz więcej

Granowo

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 40 kW to świetny sposób na zasilanie energochłonnych urządzeń w każdym przedsiębiorstwie.

Zobacz więcej

Lipki Wielkie

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,96 kW na dachu hali produkcyjno-magazynowej to doskonały sposób na obniżenie kosztów przedsiębiorstwa. 

Zobacz więcej

Panele słoneczne Lubań

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 37,9 kW na dachu kolejnej hali magazynowo-produkcyjnej to czyste korzyści dla następnego zadowolonego inwestora.

Zobacz więcej

Krajenka

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,48 kW pozwala odpowiedzialnemu dyrektorowi dbać o dobro budżetu, ale też o czystość powietrza w Polsce!

Zobacz więcej

Pawłowo

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 36,82 kW z wykorzystaniem aerodynamicznej konstrukcji wsporczej. Odpowiedni kąt nachylenia paneli, niska waga wraz z dedykowanym systemem montażu zapewni każdemu in...

Zobacz więcej

Poznań

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 33 kW posadowiona w samym centrum Poznania cieszy nas szczególnie. 

Zobacz więcej

Instalacja fotowoltaiczna Poznań

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 26 kW w Poznaniu zamontowana na elewacji jest dowodem na to, że MBM Solar poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Zobacz więcej

Święciechowa

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 24,84 kW stanowi źródło czystej energii elektrycznej, wystarczające do znacznej poprawy kondycji budżetu każdego większego podmiotu.

Zobacz więcej

Strzelce Krajeńskie

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 21,6 kW posadowiona na stołach konstrukcyjnych nie tylko wygląda wspaniale, ale jeszcze lepiej produkuje prąd.

Zobacz więcej

Instalacje fotowoltaiczne Toruń

Panele fotowoltaiczne o mocy 10,4 w Toruniu zostały posadowiona na specjalnej podkonstrukcji wsporczej. Solidny, bezpieczeny sposób montażu zapewni spokój ducha każdemu inwestorowi.

Zobacz więcej

Fotowoltaika Wolsztyn

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 15 kW

Zobacz więcej

Pleszew

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8,1 kW zamontowana na dachu płaskim zasili urządzenia prądem i budżet oszczędniościami.

Zobacz więcej

Nochowo

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kW. Panele fotowoltaiczne polikrystaliczne zamontowane zostały na konstrukcji wsporczej typu AERO, dzięki czemu maksymalnie obniżona została waga całego systemu...

Zobacz więcej

Śmigiel

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 11,4 kW

Zobacz więcej

Instalacje fotowoltaiczne i solary Koszalin

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,2 kW w domu jednorodzinnym.

Zobacz więcej