Zobacz nasze przykładowe realizacje

Kamionki - instalacja na gruncie

Fotowoltaika o mocy 49,6 kW pomoże utrzymać czyste powietrze w tej pięknej okolicy, przy okazji zdejmując ciężar rachunków za prąd z barków Inwestora.

Zobacz więcej

Jasin

Panele fotowoltaiczne o mocy 49,84 kW pracują każdego dnia, aby wyprodukować czystą energię dla zakładu produkcyjnego.

Zobacz więcej

Dobczyce

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,8 kW to idealne rozwiązanie dla supermarketu, ponieważ wyprodukuje najwięcej prądu dokładnie wtedy, potrzebują go urządzenia chłodnicze.

Zobacz więcej

Lipki Wielkie

Tam, gdzie występuje duże zużycie prądu, potrzebna jest duża moc instalacji fotowoltaicznej. 119 kW czystej mocy zasila całe gospodarstwo i znacznie poprawia jakość powietrza.

Zobacz więcej

Kamionki - instalacja na dachu

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 7,28 kW w Kamionkach jest dobrym przykładem na wykorzystanie wszystkich dostępnych powierzchni dachowych dzięki systemowi SolarEdge.

Zobacz więcej

Broniszewice

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 25,08 kW na gruncie to doskonałe rozwiązanie dla Inwestorów, którzy nie mają możliwości zainstalowania pożądanej mocy systemu na dachu budynku.

Zobacz więcej

Grabieniec

Moc instalacji fotowoltaicznej, która nie przekracza 10 kW daje możliwość korzystniejszego rozliczania z zakładem energetycznym. 

Zobacz więcej

Fotowoltaika Głogów

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 97,44 kW w mieście Głogów to doskonały sposób na poprawę efektywności energetycznej dużych obiektów. Odnawialne źródło energii o takiej mocy to nie tylko o...

Zobacz więcej

Granowo

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 40 kW to świetny sposób na zasilanie energochłonnych urządzeń w każdym przedsiębiorstwie.

Zobacz więcej

Poznań

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,27 kW na dachu domu jednorodzinnego w Poznaniu produkuje czystą energię i obniża rachunki właścicieli. 

Zobacz więcej

Panele słoneczne Lubań

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 37,9 kW na dachu kolejnej hali magazynowo-produkcyjnej to czyste korzyści dla następnego zadowolonego inwestora.

Zobacz więcej

Krajenka

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 39,48 kW pozwala odpowiedzialnemu dyrektorowi dbać o dobro budżetu, ale też o czystość powietrza w Polsce!

Zobacz więcej

Pawłowo

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 36,82 kW z wykorzystaniem aerodynamicznej konstrukcji wsporczej. Odpowiedni kąt nachylenia paneli, niska waga wraz z dedykowanym systemem montażu zapewni każdemu in...

Zobacz więcej

Poznań

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 33 kW posadowiona w samym centrum Poznania cieszy nas szczególnie. 

Zobacz więcej

Instalacja fotowoltaiczna Poznań

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 26 kW w Poznaniu zamontowana na elewacji jest dowodem na to, że MBM Solar poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Zobacz więcej

Święciechowa

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 24,84 kW stanowi źródło czystej energii elektrycznej, wystarczające do znacznej poprawy kondycji budżetu każdego większego podmiotu.

Zobacz więcej

Strzelce Krajeńskie

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 21,6 kW posadowiona na stołach konstrukcyjnych nie tylko wygląda wspaniale, ale jeszcze lepiej produkuje prąd.

Zobacz więcej

Instalacje fotowoltaiczne Toruń

Panele fotowoltaiczne o mocy 10,4 w Toruniu zostały posadowiona na specjalnej podkonstrukcji wsporczej. Solidny, bezpieczeny sposób montażu zapewni spokój ducha każdemu inwestorowi.

Zobacz więcej

Leszno

Instalacja o mocy 9,8 kW zasila cały dom, poprawia jakość powietrza i obniża rachunki Inwestora.

Zobacz więcej

Fotowoltaika Wolsztyn

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 15 kW

Zobacz więcej