Dla JST

Mamy ogromne doświadczenie w realizacji inwestycji publicznych.

Zadzwoń do nas i zyskaj profesjonalnego partnera, który od początku do końca zrealizuje dla Ciebie każdą inwestycję.

Odnawialne źródła energii

do niedawna były postrzegane jako przyszłość. Dzisiaj wiemy już, że są teraźniejszością! Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania budownictwa mieszkalnego i użytkowego to ogromna szansa, z której korzystają już miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Zobacz więcej
Środowisko naturalne, w którym żyjemy, wymaga dziś naszej pomocy jak jeszcze nigdy dotąd.

Niekorzystne zjawiska takie jak postępujące globalne ocieplenie, zanieczyszczenie środowiska i nadmierne eksploatowanie surowców mineralnych rodzą konieczność podjęcia zdecydowanych kroków zapobiegawczych. Trudniej jest usunąć skutki niż zapobiegać przyczynom. Odpowiedzialni liderzy i przywódcy społeczeństwa dają dzisiaj dobry przykład wszystkim dookoła i dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii – dbają o naszą Planetę.

Panele Fotowoltaiczne

Wykorzystanie energii słonecznej do zasilania budynków użyteczności publicznej jeszcze nigdy nie było tak proste. Szpitale, szkoły, urzędy już teraz mogą pokrywać swoje zapotrzebowanie na prąd przy użyciu paneli fotowoltaicznych i świecić przykładem odpowiedzialności i racjonalnego gospodarowania.

Zobacz więcej
Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych

na budynkach przedszkoli, szkół czy urzędów na terenie całej Polski to realna alternatywa realizowana w ramach licznych projektów termomodernizacji.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Redukcja emisji zanieczyszczeń jest możliwa między innymi dzięki elektromobilności. Samochody elektryczne, zasilane energią ze słońca, pozwolą nam uchronić się od zagrożenia spalin. Stacje ładowania samochodów elektrycznych to korzyść dla wszystkich!

Zobacz więcej

Od naszych klientów