Dla firmy

Wiemy jak dużym obciążeniem dla budżetu Twojej firmy są koszty energii elektrycznej.

Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Panele Fotowoltaiczne

W sercu każdego przedsiębiorstwa znajdują się ludzie. Do pracy jednak wykorzystują urządzenia, które zasilane są energią elektryczną. Już dziś zatrudnij słońce do produkcji prądu i zyskaj kontrolę nad kosztami, które zmniejszysz razem z MBM Solar.

Zobacz więcej
Zmniejsz koszty zużycia energii elektrycznej w Twojej firmie

poprzez zastosowanie instalacji fotowoltaicznej. Zasilaj urządzenia czystym prądem wyprodukowanym przez panele fotowoltaiczne i popraw efektywność energetyczną w Twoim przedsiębiorstwie.
Dzięki współpracy z MBM Solar zyskasz korzyści finansowe w postaci oszczędności oraz wizerunkowe, wchodząc do grona odpowiedzialnych, dbających o środowisko naturalne przedsiębiorców.

Ogrzewanie podczerwienią

Dzięki foliom grzewczym ogrzejesz dowolne pomieszczenie szybciej, skuteczniej i taniej! Komfort cieplny jeszcze nigdy nie był tak prosty i przystępny.

Zobacz więcej
Zadbaj o komfort swoich pracowników i zdecyduj się na folie grzewcze!

Bezobsługowy, bezawaryjny i tani w eksploatacji system ogrzewania całkowicie odmieni jakość użytkowania pomieszczeń w Twojej firmie.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Niech Twoja flota na najwyższych obrotach generuje zyski, a nie koszty.
Dzięki elektrycznym stacjom ładowania zasilanym energią z paneli fotowoltaicznych samochody w Twojej firmie będą jeździć za darmo.

Zobacz więcej
Możesz idealnie połączyć stację zasilania dla samochodów elektrycznych z instalacją fotowoltaiczną posadowioną na dachach swojej firmy.

Panele wyprodukują prąd, którym zasilisz akumulatory samochodów. Komfort wzrasta, koszty spadają, wystarczy tylko podjąć słuszną decyzję!

Od naszych klientów