Dla domu

Obniż rachunki do minimum,

zyskaj pewność w zakresie cen energii elektrycznej, uniezależnij się od zakładów energetycznych, a to wszystko dbając o środowisko naturalne! Dowiedz się jak - zadzwoń do nas i ciesz się świetną decyzją!

Panele Fotowoltaiczne

Wykorzystaj nieskończone zasoby energii słonecznej do produkcji czystej, darmowej energii elektrycznej za pomocą paneli fotowoltaicznych. Zadzwoń do nas i ciesz się niezależnością!

Zobacz więcej
Jak to działa


  1. Panele fotowoltaiczne produkują prąd. Ujmując rzecz bardziej precyzyjnie - zamieniają energię słoneczną na energię elektryczną w postaci prądu stałego. Mogą być zamontowane na konstrukcji wsporczej do dachu budynku lub posadowione na gruncie.

  2. Falownik przekształca prąd stały na prąd zmienny, który może być wprowadzony do sieci elektroenergetycznej.

  3. Licznik dwukierunkowy rejestruje ilość prądu produkowanego przez instalację fotowoltaiczną oraz ilość prądu dostarczonego z sieci elektroenergetycznej, skonsumowanego przez użytkownika.

  4. Sieć jest darmowym magazynem w okresie nadprodukcji, z którego można odbierać wyprodukowany wcześniej prąd w mniej słoneczne dni.

To proste!

Instalując u siebie panele fotowoltaiczne stajesz się PROSUMENTEM. To znaczy, że jednocześnie produkujesz i konsumujesz energię elektryczną. Twoje rachunki za prąd spadają nawet o 90%, ponieważ zamiast kupować od zakładu energetycznego – produkujesz WŁASNY prąd!

Ogrzewanie podczerwienią

Wiesz jak to jest, kiedy zepsuje się piec gazowy? Potrzebujesz dużo czasu, żeby nagrzać pomieszczenie, a tylko chwili, by całe ciepło uleciało przez uchylone okno? Kiedy ostatni raz czyściłeś grzejniki z zalegających w środku kłębów kurzu? Nie musisz odpowiadać, te problemy należą do przeszłości. Od dziś Twoim głównym źródłem ogrzewania będą folie grzewcze Red Snake!

Zobacz więcej
Jak to działa

Folie grzewcze Red Snake, zamontowane w niewidoczny dla oka sposób na suficie lub pod powierzchnią podłogi, skutecznie, szybko i przyjemnie ogrzeją każde pomieszczenie. Z niespotykaną dotąd skutecznością przekształcają prąd elektryczny na naturalne ciepło w postaci promieniowania podczerwonego, nagrzewając wszystkie obiekty znajdujące się w pomieszczeniu.

To proste!

Ogrzewanie foliami grzewczymi jest krokiem milowym w rozwoju techniki grzewczej. Podczerwień pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Proste w montażu, tanie w zakupie i w eksploatacji, bezawaryjne i praktycznie bezobsługowe folie grzewcze stanowią idealny wybór ogrzewania pomieszczeń i całych budynków. Zasilane prądem folie grzewcze stanowią idealne połączenie z instalacją fotowoltaiczną.

Zdrowie

Oszczędność

komfort

Design

Niezawodność

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Zyskaj całkowitą niezależność dzięki własnej ładowarce do samochodów elektrycznych. Już dziś możesz wygodnie ładować swoje auto bez konieczności wyjeżdżania ze swojej posesji. Pozwól słońcu zasilać akumulatory Twojego samochodu.

Zobacz więcej
Słońce napędza kilometry!

Własna stacja ładowania samochodów elektrycznych to skuteczny sposób na pełną niezależność. Nie musisz już szukać miejsc zapewniających możliwość ładowania. W każdej chwili możesz naładować akumulatory Twojego samochodu, a prąd potrzebny do tego ładowania zapewnią Ci panele fotowoltaiczne. To oznacza, że od dzisiaj możesz jeździć swoim samochodem, nie ponosząc kosztów związanych z jego ładowaniem.

Od naszych klientów